Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Uuuye
Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuza Hoşgeldiniz Gelişebilmemiz İçin Lütfen Sitemizi Tanıtınız...Moderatör alımları başlamıştır.

Character Data %99 sorununa kesin çözüm ..

YazarMesaj
HarbiCocuk
Moderatör
Moderatör
HarbiCocuk

Tecrübeler
Güç:
Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Imgleft5/100Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Emptybarbleue  (5/100)
Başarı Puanı:
Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Imgleft5/100Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Emptybarbleue  (5/100)
Seviye:

Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Empty
MesajKonu: Character Data %99 sorununa kesin çözüm ..   Character Data %99 sorununa kesin çözüm .. Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 10:01 am

Evet arkadaşlar bildiğimiz gibi şu sıralar ko'ya girmekde zorlanıyoruz.Char data % 99 hatasıda bu sorunkardan biri.Öncelikle yapmamız gereken işlem cok basit daha öncede paylaşıldı ama unutulan ufak bir detay var dün gece bu detayı farkettim ve deneyince defalarca sorunsuz girdim.Öncelikle;
ko'ya giriyoruz.Serverımızı seçip start diyoruz.Yüklemeye başlar başlamaz, ko'nun içindeki scheduler dosyasını siliyoruz.İşte ufak detay burada buraya dikkat.!Ardından geri dönüşüm kutusuna gidip geri dönüşüm kutusunu boşaltıyoruz.Sonra sorunsuz girecektir..[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu yöntemi geliştirdiğimden beri sorunsuz girebiliyorum oyuna.İnşallah sizlerdede işe yarar...

Character Data %99 sorununa kesin çözüm ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sık Karşılaşılan Windows İşletim Sistemi Hataları + Çözüm Önerileri