Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Uuuye
Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuza Hoşgeldiniz Gelişebilmemiz İçin Lütfen Sitemizi Tanıtınız...Moderatör alımları başlamıştır.

Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur|

YazarMesaj
Crim-X
Admin
Admin
Crim-X

Takımı : 2
Ruh Hali : 10

Tecrübeler
Güç:
Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Imgleft100/100Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Emptybarbleue  (100/100)
Başarı Puanı:
Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Imgleft100/100Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Emptybarbleue  (100/100)
Seviye:

Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Empty
MesajKonu: Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur|   Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur| Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 1:47 am

<blockquote class="postcontent restore"> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

?p:212.174.8.155
Kopanel: 212.174.8.155

[ Oyundan SSLer Farkl? B? sW. !
Warior..
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mage.
Rogue
Servar Game . User Vs.

[/B][/SIZE]
[Oyun direk Pk ?eklindedir ?temler üstünde ba?l?yor Gereken baz? itemler bankadan Al?n?yor
+1 ?ron Set +1 Roflarla Yeni Devir Db Editledik +1500 Kapiste Game Servarda görüyorsnz zaten
.
.Kod:
Aç?klama : Serverm?zda hiç bi Sat?? yoktur Ve Lisansl? Anti Chat Koruma Vard?r.[+1500 Kapisite] Herkeze ?yi OyunLar dileriz
Oto patch vard?r Versiyonu 1299 Yap?n Ve Oto patch Çeker

UZUN PELER?N USKO V5
PATOS GLOVES
REB?RT SHELL [ÜZER?N?ZDE]
DRAGON SHELL BANKANIZDA
Ba?lang?ç Itemleri ( Inventory ):
Warrior
(+Cool Shell Set
(+Cool Raptor
(+3) Ring of Felankor
(+3) Warrior Earring
(+1) ?ron Neck.
(+1) ?ron Belt
Rogue
(+Cool Shell Set
(+Cool Shard
(+3) Ring of Felankor
(+3) Rogue Earring
(+1) Iron Necklace
(+1) Iron Belt
Mage
(+Cool Shell SeT
(+Cool Elixir Staff LR
(+3) Ring of Felankor
(+3) Mage Earring
(+1) Ironecklace
(+1) Glass Belt
(+6) Mage [25 DD]
Priest
(+Cool Shell Set
(+Cool Smite Hammer
(+3) Ring of Felankor
(+3) Cleric Earring
(+1) Iron Necklace
(+1) Glass Belt
Scroll 'lar
2000/350 Scroll
Swift + AttacK
Lion + Str vb..
Msn ?leti?im [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].tr
.

[Server]
Count=1
IP0=212.174.8.155
[Version]
Files=1300
[Join]
[IncludeExe]
Last=1300

Facebook Hayran Sayfam?z..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] </blockquote>
http://paylasimvakti.forummum.com

Turkeyko| +8 İtem +1 Takı || Sıfır Db|Resimli Tanıtım İçerde..| Playerlik Konusur|
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LEgend Empire 95.130.172.113 eşit Db Krovaz item dragon ve krallk boşta koşş ..
» Ready OnLine / 7 24 Lagsız Pk / LvL 70 / TakıLar BowL BosLardan ! Antı Def Takı Yok
» Anka PVP | Dragon Shell +8 , +2 Takı | 5.Ayında Server Online | 3 Sene Sözleşmeli
» Knight İtem Kilitleme
» Kaspersky® Internet Security 2010+TR Yama+2010 keyler+Resimli Anlatım